The Withers

Forum sojuszu |TW| uni22


#1 2009-04-15 19:18:41

Pumba

Starszy Wiedźmin

Zarejestrowany: 2009-04-14
Posty: 11
Punktów :   

Coś o sobie :D

Wiem, że może tu nie pasi ten temat, ale co tam. Chyba jasne o co chodzi ^^

A więc po kolei.

Jestem Maciek i mieszkam w Siemysłowie (potęga świata xD). Mam 16 lat. No co tam.. Interesuję się wszystkim a zatem i niczym. Głównie to lubię jeść, spać i jeść . Nie nie jestem grubasem mam bmi w normie, wręcz wzorowe. Jak ktoś będzie sprytny to znajdzie mnie na naszej klasie i sam zobaczy :]. No oczywiście lubię sobie pogrywać w wiedźmina, którego ostatnio nabyłem. Słucham różnej muzyki. Zależy co wpadnie w ucho. Ostatnio tylko raper Eldo mi szumi, ale nie słucham tylko hip-hopu. A na pewno nie peji itp.

Jak o czymś nie powiedziałem to napiszcie a odpowiem


The old me is dead and gone

Offline

 

#2 2009-04-15 22:51:01

Mardi

Wiedźmin

Zarejestrowany: 2009-04-15
Posty: 6
Punktów :   

Re: Coś o sobie :D

Hmmm to moze teraz ja skoro w taki sposob mamy rozruszac forum ;D :ASD Wiec mam na imie Jakub (tak naprawde nie cierpie jak ktos tak do mnie mowi) wole Kuba. Wiosen licze 19 za jakis czas juz 20 i wcale mnie to nie cieszy wrecz przeciwnie. W ogame zaczolem tylko i wylacznie dlatego grac ze Leonides zaczol wkoncu to kumpel z jednego podworka mysle ze tak to moge ujac:D gralem juz kiedys nabilem tych pkt nawet na uni 22 ale zostalem zbanowany za multikonto...wtedy jeszcze nie wiedzialem ze tak nie mozna bo lenistwo sprawilo ze forum i zasad nie czytalem. Hmmm co tu jeszcze mozna powiedziec ciekawego o wlasnie jesli ktokolwiek mialby kiedykolwiek chetke pograc w Wowa to zapraszam nowi ludzie zawsze mile widziani ;D ofc na priva ;D

Offline

 

#3 2009-04-17 16:11:01

Pietrek prO

Starszy Wiedźmin

Zarejestrowany: 2009-04-17
Posty: 5
Punktów :   

Re: Coś o sobie :D

Ja sie nazywam Piotr Gargacz i mam 14,7 lat... lubie grac w ogame bo dobrze w to gram, mieszkam w Siemyslowie (Potega tego swiata xD) slucham pana franka kimono metaliki i the offspring, przepadam za rpg typu nwn, diablo, bg II... i jestem bezrobotny...xd

Offline

 

#4 2009-04-20 15:40:13

leonides

Starszy Wiedźmin

Zarejestrowany: 2009-04-15
Posty: 9
Punktów :   

Re: Coś o sobie :D

jam jest Leszek, straszny pijak i rzeźmieszek, lat mam 20 z hokiem:P rpg i kazdy gatunek muzyki, a nader wszystko kocham piwo i kobiety:D

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wiedzminn.pun.pl www.orkankonarzewo.pun.pl www.strzelnica-olsztyn.pun.pl www.nmw.pun.pl www.obrona-przed-czarna-magia.pun.pl