The Withers

Forum sojuszu |TW| uni22

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-05-08 21:00:38

Pumba

Starszy Wiedźmin

Zarejestrowany: 2009-04-14
Posty: 11
Punktów :   

SRanie w banie x<

Na początku powiem, że do tego forum mają dostęp tylko my. znaczy Leo, Pietrek i ja

Przejdę do sprawy...


Chłopaki jest źle... Mieliśmy być 3 liderami, a każdy robi to co uważa. Znaczy ja wypowiem się jak widzę teraz nasz sojusz. Nie chcę tym spowodować kłótni i nie daj Boże rozpady sojuszu, ale jest tak:


Na początku byliśmy 3. Okej nowy sojusz, który ma zamiar nie dać sobie w kij dmuchać. Po jakimś czasie doszli Piotr, Mardii i Grego. Fajnie 3 nowych członków, którzy pasują i się znają. Wszystko było ładnie pomagaliśmy sobie i git. Pomijam wydarzenia z aCoSiami i robalem. Przyjęliśmy Robala. Niby nie z niego noob i niech jest. Kolding był, ale się zmył. Znaczy myśmy go zmyli. Do tej pory robiliśmy wszystko razem i pytaliśmy się wzajemnie o zdanie. Przyjąłem jakiegoś mc, który nie grał. Nieistotnie. Został wywalony i już nie gra. Zwykły noobek. W końcu Leo przyjął mamciezjemcie. Nie wiem czy jest dobrym graczem. Znaczy niby jest i zdobywa punkty, ale wydaje mi się, że jakoś zamula i nic nie pisze. Nawet go nie znam więc wiele o nim nie powiem . Ufam jednak Leszkowi i wierzę, że on nie pisze tylko dlatego, bo nie chce spamować i jest jeszcze za słaby, żeby się mieszać.
Przejdę teraz do Ciebie, Pietrek. Że przyjmujemy Mariusza to, żeśmy się ugadali i jestem za. Nie wiem jak będzie gdy przekroczy 5k, bo rzadko go widuję online, ale jest dobry. Ale misiek to przesada... -.-". Wziąłeś go i nawet się z nami nie skonsultowałeś. A ja uważam, że to zwykły noobek /. W ogóle nie podoba mi się to, że jest w naszym sojuszu. Mogłeś zapytać, bo ja na 100% bym zgody nie wyraził na jego przyjęcie... Grego odszedł i powiedział, że wróci jak TW będzie miało znów "jaja"...

Żeby nie było, że coś na was zrzucam to wiem, że sam zachowywałem się nieodpowiedzialnie. Włączyłem 2x urlop i nie wziąłem w ogóle udziału w akcji na Kapitana Haka

A teraz ogarniając ogółem:

Grego odszedł, nie dziwię się... Robal się bunkruje, wyzywa z DOMINIUM a potem oni nas na wojnę wpisuję w dodatku nieregulaminowo... Misiek zamula i uważam, że jest słaby x/. O Mamciezjemcie dużo nie powiem. Niech Leo jego sylwetkę trochę przybliży. Wydaje mi się jednak, że jest w porządku. Buczo może zostać, bo póki co rwie jak strzała z tego co widzę


Moja propozycja:

1. Miśkowi, Buczowi i mamciezjemcie dać rangę adept, żeby się starali. Zawsze to jakieś ryzyko, że niby są na okresie próbnym itd. Takie psychologiczne sztuczki.

2. Opieprzyć Robala, że jest bunkrem i zagrozić mu wylotem. Jakby ekonomem był to jeszcze... Sam jestem hybrydą ekonoma i floty, ale nie bunkier no na litość... Każdy bunkier po jakimś czasie jest zniszczony i taka prawda.

3. Jak robal nie zmieni strategi, a ma stały dostęp do neta więc co za problem, to go wywalić (opcjonalnie)

4. Wywalić Miśka, bo go nie lubię i go nie chcę (opcjonalnie)

5. Czekać na powrót Grega...


Trochę się rozpisałem i mam jeszcze milion myśli o tym w głowie, ale to jest taki główny wątek i pomysł. Piszcie co wy o tym sądzicie.

Pamiętajcie, żeby nie powstała, żadna kłótnia bo jest to dosyć kontrowersyjny temat ^^"


The old me is dead and gone

Offline

 

#2 2009-05-09 00:19:35

leonides

Starszy Wiedźmin

Zarejestrowany: 2009-04-15
Posty: 9
Punktów :   

Re: SRanie w banie x<

dobra to bede jechał kolejno. i tak musicie czytać całość. ale postaram sie krutko.
Mbuczo i misiek nawet sie nie przywitali, nikt sie za nimi nie ujął jak zapytałem, tylko pumba napisal ze pietrek ich zna.
mamciezjemcie... to mój kumpel, małomówny i przyznaje ze nic nie pisze, postaram sie go wkręcić na forum. i tak trze bdzie poczekac az on uzna ze ma coś do powiedzenia w soju. mi pomagal zalatwic sprawe wielokontowosci.
PIOTR!!! jego sprawa mnie wręcz wkurwiła. raz ze daje sie jechac dwa ze panikuje jak panienka i po 100x popełnia ten sam błąd, czyli pisze nam "lecą do mnie zrubcie coś...". a ostatnio dał nam koordy na jakies zlomowisko, ja sie patrze a to pole kolesia na 6msc w rankingu jak sie pytal grego piotra co sie tam stało to nic nie odpisał, a teraz to mnie rozjebał bo na forum sie pyta gdzie grześ... nosz kurwa jego mać.
sprawa mojego urlopu. nie mailem neta i mardi wrzucił mi urlop, ale potrzebuje nieco wolnego od ogame, bo po pierwsze mam matury, a po drugie za bardzo mi nerwy sie ostatnio rozklekotały. za duzo krzywych akcji w soju odchodzi, takze sorka ale jeszcze trochu mnie nie bedzie.
sprawa baala to mnie wkurwai totalnie, bo koleś ma wszystko najzwyczajniej w dupie ze mu az gardlem wychodzi.
Pietrek a Twój ostatni post na soju to mnie przeraża... co znaczy wbijać punkty?? chyba mielismy na punkty nie patrzec...
bede sledzil co sie dzieje i co jakis czas cos napisze ale urlop mi zostaje narazie.

Offline

 

#3 2009-05-09 22:29:33

Pietrek prO

Starszy Wiedźmin

Zarejestrowany: 2009-04-17
Posty: 5
Punktów :   

Re: SRanie w banie x<

Japierdole, to co mialem napisac, ze budowac flote i farmic z nami bo zamulacie ?! bez przesady, miska nie ma, pit bull se poradzi, mbuczo nie jest nubem, wrecz przeciwnie, zna sie na tym najlepiej z nas, raz mu wyslalem tylko 30k dexu 50k krychy i 80k metalu i co ?! goni pawelka i farmi na calego, zarabia na siebie i wchodzi tylko wtedy jak mu flota wraca z ataku i znowu gdzies nia leci, nie ma tego za duzo ale po co nam teraz jego 40 lm ? dobije 5k pkt i bedzie wymiatal, piotr tez jest w porzadku, mi mowil ze napisal do ciebie ze ktos go leci i tyle, a ty do niego... mowil mi ze sie wkurwia ze jezdzicie po nim jak po lysej kobyle, a jak do atku mowil ze po 30 min zostawalo, to fest byscie zdzialali...Jak o czyms zapomnialem napisac to jeszcze pozniej dodam najwyzej, ale ja nie zdzierze tego jak ktos tu taki kwas zrobi z byle huja...

Offline

 

#4 2009-05-09 22:42:38

leonides

Starszy Wiedźmin

Zarejestrowany: 2009-04-15
Posty: 9
Punktów :   

Re: SRanie w banie x<

ok, nie będziesz musiał zdzierżać. fajnie sie współpracowało do czasu... sorka ze w takiej atmosferze, ale taka moja natura.

Offline

 

#5 2009-05-09 22:51:46

Pietrek prO

Starszy Wiedźmin

Zarejestrowany: 2009-04-17
Posty: 5
Punktów :   

Re: SRanie w banie x<

no wiesz... kurde fajnie bylo na poczatku, tylko pozniej wszyscy mieli wrogow, nie szlo sie dogadac, moze teraz jak grego przyjdzie to zaczniemy tak jakby od nowa...:]

Offline

 

#6 2009-05-10 11:06:11

Pumba

Starszy Wiedźmin

Zarejestrowany: 2009-04-14
Posty: 11
Punktów :   

Re: SRanie w banie x<

amen


The old me is dead and gone

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokegra.pun.pl www.teamxfighters.pun.pl www.neo.pun.pl www.nwf.pun.pl www.pedagogikagrc.pun.pl